Życzenia na Święta Wielkanocne

Szanowni Państwo!

Zbliża się Wielkanoc! To najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie obchodzimy na pamiątkę faktu Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.
Niechaj rozbudzi ono w sercach nas wszystkich kwitnąca wiosnę, a wraz z nią nadzieję i radość na to, co przyniesie każdy następny dzień.
Kiedy Wielkanoc nastanie życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi i oby wiara wyznaczała nam cel rozumnego życia, wspierany tradycją, kulturą, edukacją, życzliwością na co dzień, czynieniem dobra, szacunkiem dla przeszłości i wizją lepszego jutra.
Spożywając śniadanie wielkanocne przy suto zastawionym stole, udekorowanym bukszpanem, baziami, kurczątkami oraz pisankami, przypomnijmy sobie słowa św. Pawła: “Czy jecie, czy pijecie, czy co innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie”.
Ku radości życzę miłych wrażeń ze wspólnej zabawy zwanej “szukaniem zajączka”, czyli małej niespodzianki dla każdego.
Śmigus-dyngus niech upłynie pod znakiem rozważnego oblewania się wodą i pozostawi w pamięci miłe wspomnienia.

Z wyrazami szacunku
Halina Roszkowska
radna Rady Miasta Wysokie Mazowieckie

* Portal Wysokomazowiecki nie ponosi odpowiedzialności za treści autorstwa użytkowników Portalu Wysokomazowiecki.

15 myśli nt. „Życzenia na Święta Wielkanocne”

  1. Dziękuję Pani za życzenia. Proszę również przyjąć szczere i serdeczne życzenia na Swięta Wielkiej Nocy.

  2. Ja również ci Roszkowska życzę wszystkiego dobrego , aby udało Ci się odnaleść tir z meblami z Holandii ,aby udało ci się wyjaśnić kto z prominentów lub ich najbliższych otrzymał dofinansowanie w kwocie 40 000 zł z powiatu , życzę aby nie rozdawano więcej anonimów na sesji rady miasta oczerniających ciebie i twoich najbliższych aby nie pomawiano i podnoszono ich z grobu w celach haniebnych , życzę wyjątkowej wytrwałości do walki z zakłamaniem , nieprzestrzeganiem prawa , chamstwem , ukrywaniem prawdy , hipokryzją i niekompetencją . Wesołych Świąt.

  3. Halino ! Masz dobrą Doradczyni w pisaniu. Dostarcza Ci wiadomości chyba aż z Białegostoku czy z gabinetu lekarskiego.

  4. Do zibi.A co ty myślałeś , że bramy do nieba są otwarte , czy będą otwarte tylko dla ciebie , twoich bliskich i znajomych . Następnym razem uszanuj powagę świąt i nie pisz głupot .

  5. Jeżeli rzeczywiscie Pani Roszkowska przezyla nawrocenie to bardzo mnie to cieszy…hmmm, a z ramienia jakiej partii P. Roszkowska startowała w wyborach?

  6. Roszkowska jako kiedyś zwykły członek partii , startowała z komitetu PiS Białego , bo pozostali ale to już sekretarze i byli aktywiści PZPR , SB , ZSMP którzy kandydowali w wyborach do samorządu to w komitecie JiS .

  7. Czyżby potrzebny był temat zastępczy, by odwrócić uwagę od spraw ważnych. W sejmie dyskutują na temat du…..a na tym portalu na temat wiary. Jeśli już Zibi tak Cie to interesuje to przenieś dyskusję pod inny artykuł. Może pochwal się ja k wygląda Twoja wiara, a jaj chcesz wiedzieć na temat wiary Roszkowskiej to umów się z nią na wywiad a nam du… nie zawracaj. Nas to nie interesuje. Proponuję powrócić do tematów anonimów ., łamania prawa i innych. Ty jako znawca kanonów wiary oceń postępowanie niektórych przedstawicieli władzy.

  8. Zibi nie tylko wierzący chodzą do kościoła za komuny chodzili też pracownicy komitetów PZPR , SB . Milicji Obywatelskiej i ORMO , aby słuchać co mówią księża na kazaniach i patrzeć kto chodzi do kościoła. Porozmawiaj z ludzmi starszymi w mieście to ci powiedzą ich nazwiska i o dziwo dzisiaj są dość znane w drugim pokoleniu. Dzisiaj również nie tylko wierzący chodzą do kościoła . Większość chodzi bo wierzy , inni chodzą aby być widziani najgorsi są tacy którzy wykorzystują to do własnych karier . Znam Roszkowską wiele lat i z tego co wiem chodziła i chodzi do kościoła dlatego że wierzy a nie z tych innych powodów i kiedyś i teraz.

  9. Ale co niektórych zżera ciekawość.Że gotowi zajrzeć do grobu,to już wiadomo , ale jeszcze interesować się wyznaniem wiary? Budzi to moje największe zdziwienie . Ty zibi patrz na tych co stoją pod ołtarzem ze złożonymi rękami , żeby ich wszyscy widzieli , zwłaszcza przed wyborami i nad nimi się zadziwiaj i ciesz się , że to tylko widać , a nie słychać grzmotów. Lot na Księżyc na okres kwarantanny przydałby im się jak lekarstwo, może nauczyliby się podstawowych zasad demokracji , o której tak dużo pisze się na tym forum. Szkoda , że dociekliwość zibiego nie przejawia się w wyjaśnianiu ważnych spraw dla ludzi i miasta. Czytamy o co ludzie pytają , jakich wyjaśnień żądają od przedstawicieli władzy a zibi i jemu podobni ciekawością innych milczą.To jest problem gościu a nie wiara jednego czy drugiego człowieka.

  10. Zibi, tak uczciwie. To czy p. Roszkowska jest osobą wierzącą , czy niewierzącą , to tylko i wyłącznie jej osobista sprawa , tak jak każdego z nas , ale w żadnym wypadku twoja. Zastanów się czy naszemu miastu do dobrobytu potrzebne jest publiczne wyznawanie wiary przez kogokolwiek , albo stanie przed ołtarzem ze złożonymi rękami przedstawicieli naszej władzy , tylko po to , żeby ich ludzie widzieli i najlepiej przed wyborami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>