51-letni mężczyzna kradł prąd

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca gminy Czyżew. Mężczyzna kradł prąd zasilając nim wszystkie urządzenia w swoim mieszkaniu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem wspólnie z pracownikami miejscowego rejonu energetycznego zapukali do drzwi jednego z domów w gminie Czyżew. Z uzyskanych wcześniej informacji wynikało, że mieszkający tam 51-latek nielegalnie pobiera prąd. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Na miejscu mundurowi ujawnili, że mężczyzna do słupa z siecią energetyczną podpiął przewód elektryczny, który połączył z instalacją elektryczną domu. Za pomocą “lewego” łącza 51-latek zasilał wszystkie urządzenia elektryczne w swoim domu narażając tym zakład energetyczny na duże straty. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

czyz_prad_1

czyz_prad_2

czyz_prad_3

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

Jedna myśl nt. „51-letni mężczyzna kradł prąd”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>