Kruszewo-Brodowo: Pijany kierowca jazdę zakończył na płocie

Ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca renault, który jazdę autem zakończył na betonowym płocie. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Wczoraj po południu dyżurny wysokomazowieckiej Policji poinformowany został o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kruszewo Brodowo w gminie Sokoły. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 21-letni kierowca renault jechał w kierunku Sokół. W pewnym momencie na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i z dużą siłą uderzył w betonowy płot jednej z posesji. W wyniku zdarzenia mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Okazało się, że kierujący był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

kruszewo renault

Kruszewo-Brodowo

Renault w płot

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, fot. podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>