Jabłoń Kościelna: Ciężarowy mercedes i skoda

Jedna osoba ranna i dwa uszkodzone pojazdy to bilans wypadku drogowego w Jabłoni Kościelnej. Jego przyczyny i okoliczności wyjaśniają teraz wysokomazowieccy policjanci.

W miniony piątek około godziny 12:00 dyżurny wysokomazowieckiej Policji został poinformowany o wypadku drogowym, do którego doszło w Jabłoni Kościelnej. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że jadący ciężarowym mercedesem 30-latek najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności przy wyprzedzaniu skody i w nią uderzył. Na skutek zderzenia fabia zjechała z drogi i zatrzymała się na płocie. W wyniku wypadku do szpitala trafiła ranna 30-letnia kobieta siedząca za kierownicą osobówki. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia ustalają wysokomazowieccy policjanci.

merc_skoda_1

merc_skoda_2

merc_skoda_3

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

2 myśli nt. „Jabłoń Kościelna: Ciężarowy mercedes i skoda”

  1. Za sam fakt wyprzedzania na podwójnej ciągłej , przed samymi pasami , zakrętem i w miejscu ograniczenia prędkości z powodu szkoły powinni zabrać prawko. Niektórzy włączają mozg, dopiero w areszcie czekając na rozprawę za nieumyślne spowodowanie śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>