Wypadek w Dąbrówce Kościelnej

Kierujący skodą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z kia. W wyniku zdarzenia jedna osobna z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

Wczoraj, przed godziną  9.00 dyżurny wysokomazowieckiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym w miejscowości Dąbrówka Kościelna. Na miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol. Ze wstępnych  ustaleń mundurowych wynika, że 35-letni mężczyzna jechał skodą od strony miejscowości Dąbrówka Kościelna. Następnie, dojeżdżając do skrzyżowania dróg relacji Szepietowo – Brańsk najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla jadącego prawidłowo od strony Szepietowa samochodu marki kia i doszło do zderzenia pojazdów.

 W wyniku wypadku ranny został kierowca kia, który z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

wyp_dk_1

wyp_dk_2

wyp_dk_3

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>