56-latek uratowany dzięki szybkiej interwencji policjantów

Szybka interwencja wysokomazowieckich policjantów uchroniła nietrzeźwego mężczyznę przed zamarznięciem. Mocno wychłodzony 56-latek trafił do izby wytrzeźwień.

Minionej nocy tuż przed północą dyżurny wysokomazowieckiej Policji został poinformowany o mężczyźnie leżącym  w śnieżnej zaspie na jednej z posesji w gminie Szepietowo. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam w śniegu znaleźli mocno zziębniętego mężczyznę. Był to 56-letni mieszkaniec sąsiedniej wsi. Mężczyzna był kompletnie pijany. Miał bełkotliwą wymowę i nie był w stanie o własnych siłach utrzymać się na nogach. Jak się okazało mężczyzna w dzień obchodził hucznie swoje 56-te urodziny. Najprawdopodobniej alkohol tak go zmorzył, że wracając do domu pomylił posesje i nie zdając sobie sprawy z zagrożenia położył się na podwórku w śniegu i zasnął. Dzięki szybkiej reakcji wysokomazowieckich mundurowych uratowano mężczyznę przed wyziębieniem organizmu, co mogło skutkować nawet jego śmiercią.

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>