Przetargi na odbiór śmieci rozstrzygnięte

W trzech gminach powiatu wysokomazowieckiego mamy już rozstrzygnięcia dotyczące firm oferujących usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Są to miasta i gminy Wysokie Mazowieckie, Szepietowo oraz Nowe Piekuty. W pozostałych trwa procedura przetargowa.

W mieście Wysokie Mazowieckie wygrała spółka miejska Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Energetyki Cieplnej sp. z o.o. z Wysokiego Mazowieckiego przed firmami MPO i CZYŚCIOCH z Białegostoku.

W Szepietowie niespodziewanie wygrała firma z Zambrowa Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. , która wygrała min. z ZWKiEC sp. z o.o. z Wysokiego Mazowieckiego.

W gminie Nowe Piekuty wygrała firma P.P.U.H. CZYŚCIOCH Sp. z o.o. z Białegostoku.

Czy rozstrzygnięte przetargi będą miały wpływ na wysokość opłat za odbiór śmieci zobaczymy wkrótce. Nowa tzw. Ustawa śmieciowa zacznie obowiązywać od 1 lipca tego roku.

info strony BIP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>