Wysypisko śmieci i sortownia odpadów komunalnych bez konsultacji

Czy powstanie wysypisko śmieci i sortownia odpadów komunalnych bez referendum lub konsultacji społecznych w Wysokiem Mazowieckiem? Coraz bardziej przerażają mnie pomysły władz naszego miasta i powiatu. Radni nie potrafią się sprzeciwić pomysłodawcom zmian, których przez ostatnie kilka lat było sporo. Za te zmiany płacą wszyscy podatnicy, ale żeby interes się kręcił dla zleceniobiorców i zleceniodawców to co chwilę powstają nie za małe pieniądze pomysły, zmiany, plany, projekty, konsultacje itp. Powstają różne komisje przeważnie do spraw zbędnych, do celów wspólnej adoracji dla kastratów politycznych etycznych i moralnych.

Ulotka nt. śmietniska

Leon

* Portal Wysokomazowiecki nie ponosi odpowiedzialności za treści autorstwa użytkowników Portalu Wysokomazowiecki.

Jedna myśl nt. „Wysypisko śmieci i sortownia odpadów komunalnych bez konsultacji”

  1. Witam i chciał bym poinformować naszą zaniepokojoną społeczność miasta i powiatu że Ruch Palikota i E+ Wysokie Mazowieckie i Powiatu Powiadomił kilka dni temu Pana Posła Ruchu Palikota Adama Rybakowicza o tych że krążących ulotkach po całym miesicie,na skutek mojego powiadomieni Biuro Poselskie I Pan Poseł Adam Rybakowicz wystąpił z oficjalnym pismem i zapytaniem o Planach Pana Burmistrza I Rady Miasta WW Sprawie Powstania Wysypiska Miejskiego Wysokiem Mazowieckiem(Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych)lub tym podobne chore plany pomysły inwestycje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>