Wysypisko śmieci i sortownia odpadów komunalnych bez konsultacji

Czy powstanie wysypisko śmieci i sortownia odpadów komunalnych bez referendum lub konsultacji społecznych w Wysokiem Mazowieckiem? Coraz bardziej przerażają mnie pomysły władz naszego miasta i powiatu. Radni nie potrafią się sprzeciwić pomysłodawcom zmian, których przez ostatnie kilka lat było sporo. Za te zmiany płacą wszyscy podatnicy, ale żeby interes się kręcił dla zleceniobiorców i zleceniodawców to co chwilę powstają nie za małe pieniądze pomysły, zmiany, plany, projekty, konsultacje itp. Powstają różne komisje przeważnie do spraw zbędnych, do celów wspólnej adoracji dla kastratów politycznych etycznych i moralnych.

Ulotka nt. śmietniska

Leon

* Portal Wysokomazowiecki nie ponosi odpowiedzialności za treści autorstwa użytkowników Portalu Wysokomazowiecki.

Jedna myśl nt. „Wysypisko śmieci i sortownia odpadów komunalnych bez konsultacji”

  1. Witam i chciał bym poinformować naszą zaniepokojoną społeczność miasta i powiatu że Ruch Palikota i E+ Wysokie Mazowieckie i Powiatu Powiadomił kilka dni temu Pana Posła Ruchu Palikota Adama Rybakowicza o tych że krążących ulotkach po całym miesicie,na skutek mojego powiadomieni Biuro Poselskie I Pan Poseł Adam Rybakowicz wystąpił z oficjalnym pismem i zapytaniem o Planach Pana Burmistrza I Rady Miasta WW Sprawie Powstania Wysypiska Miejskiego Wysokiem Mazowieckiem(Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych)lub tym podobne chore plany pomysły inwestycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>