Zwycięski Ruch i Orlęta – Wyniki piłkarskiej niedzieli

Orlęta Czyżew, Ruch Wysokie Mazowieckie ze zwycięstwami. Porażki Sparty Szepietowo i KS Sokoły – to wyniki z mijającego piłkarskiego weekendu drużyn z powiatu wysokomazowieckiego.

IV Liga
Piłkarze Sparty Szepietowo w porównaniu z rundą jesienną grają słabiej co odzwierciedla układ tabeli, kiedy to wówczas zasiadali na miejscach gwarantujących awans . Drużyna z Narewki wybiła już chyba aspiracje Sparcie z głowy. Sparta zajmuje 4 miejsce w tabeli.
9 czerwiec
LZS Narewka – Sparta 1951 Szepietowo 3:0 (0:0).

Klasa Okręgowa
Skutecznie grające na wiosnę Orlęta Czyżew pokonały niespodziewanie na wyjeździe drugą drużynę ŁKS Łomża. W tabeli zajmują 7 miejsce.
9 czerwiec
ŁKS 1926 II Łomża – Orlęta Czyżew 0:2 (0:2). Bramki: Gryczan 15, 40.

Klasa A
Ruch Wysokie Mazowieckie po raz kolejny udowodnił, że klasa A, w której przyszło im grać po rozwiązaniu klubu przed rokiem jest dla nich za słaba. Od 26 spotkań są niepokonani w lidze. KS Sokoły niespodziewanie przegrały z KS Wizna u siebie. W tabeli Klasy A zawodnicy Sokół zajmują 10 miejsce.
9 czerwiec
KS Sokoły – Skra Wizna 1:3 (0:1). Bramki: P. Lisowski 82
KS Studzianki – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:6 (0:2). Bramki: Jóźwiak 20 (karny), 90 (karny), Faszczewski 25, Porowski 50, 65, Popławski 70

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>