Pora na pomidora w Sokołach

We wtorek, 11 czerwca br. w Sokołach odbędą się warsztaty warzywno-owocowe w ramach kampanii “Pora na pomidora, czyli jak tu nie kochać polskich warzyw i owoców”. W tym roku organizatorzy kierują działania przede wszystkim do rodziców i opiekunów, którzy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu nawyków żywieniowych dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty warzywno-owocowe rozpoczną się o godzinie 11:00 w Zespole Szkół w Sokołach. Podczas spotkania Alicja Kalińska, specjalista-dietetyk i ekspert kampanii opowie o korzyściach płynących ze spożywania warzyw i owoców przez dzieci oraz doradzi jak przekonać pociechy do częstszego ich spożywania.

Prosimy o potwierdzenie obecności wysyłając maila na adres: poranapomidora@mediagroup.com.pllub dzwoniąc pod numer: 698 018 554. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Pora na pomidora

Info od Małgorzata Tomczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>