Kolejna w tym tygodniu osoba uratowana przed zamarznięciem

Dzięki natychmiastowej interwencji wysokomazowieckich policjantów kolejny raz udało się uchronić nietrzeźwego mężczyznę przed zamarznięciem. Mocno wychłodzony 53-latek trafił do izby wytrzeźwień. To już drugi taki przypadek w mijającym tygodniu.

Wczoraj, po godzinie 17.00 dyżurny wysokomazowieckiej Policji został poinformowany, że przy drodze relacji Kulesze Kościelne – Chojane Bąki leży mężczyzna. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam znaleźli w zaspie śnieżnej mocno zziębniętego mężczyznę. Jak się okazało 53-letni mieszkaniec jednej z pobliskich wsi był kompletnie pijany. Mężczyzna nie był w stanie o własnych siłach utrzymać się na nogach i nie potrafił podać swoich danych personalnych. Najprawdopodobniej alkohol tak go zmorzył, że nie zdając sobie sprawy z zagrożenia położył się na śniegu i zasnął. Mocno wychłodzony 53-latek trafił do izby wytrzeźwień. Gdyby nie telefon przypadkowej osoby i natychmiastowa reakcja wysokomazowieckich policjantów doszłoby do tragedii.

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

7 myśli nt. „Kolejna w tym tygodniu osoba uratowana przed zamarznięciem”

  1. zamiast do domu to na izbe teraz policzyc kilometry do bialegostoku parodie

  2. Stać na wódę,stać na izbę. Mógł wezwać taxi byłoby taniej, inaczej to policja zaczęłaby pijaków z dyskotek do domu rozwozić.

  3. z dyskotek to by niewozili a tak zajego jazde ty zaplacisz podatniku a komisariaty chcą zamykać bo brak kasy i to ma być oszczędność

  4. Czytać barany ze zrozumieniem. Jak mieli gościa odwieźć do domu, jak nie był w stanie powiedzieć kim jest i gdzie mieszka ?

  5. Gościu – artykuł pisany, po tym jak pan wytrzeźwiał i przypomniał sobie kim jest. Policjanci nie wiedzieli tego w czasie interwencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>