Plewki: Busem w osobówkę, ranna pasażerka w szpitalu

Kierujący golfem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa nissanowi. W wyniku zderzenia aut ranna została pasażerka volkswagena. Wysokomazowieccy policjanci sprawcę kolizji ukarali mandatem karnym.

Wczoraj po południu dyżurny wysokomazowieckiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym w miejscowości Plewki. Na miejscen zgłoszenia natychmiast skierowany został patrol drogówki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący golfem 61-letni mężczyzna  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem stop i wjechał wprost pod dostawczego nissana jadącego w kierunku Szepietowa. Siła uderzenia była tak duża, że volkswagen obrócił się tyłem do kierunku jazdy. W wyniku zdarzenia 59-letnia pasażerka golfa trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi.

plewki_vw_nis_1

plewki_vw_nis_2

plewki_vw_nis_3

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, fot. podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>