III-miejsce w Polskiej Lidze Paintballowej

W minioną niedzielę w Warszawie odbyła się druga edycja Polskiej Ligi Paintballowej. Przypominamy, iż liga składa się z 16 drużyn i jest ligą zamkniętą. Startowaliśmy z rana grając pierwszy mecz turnieju z drużyną Wikingowie Warszawa, zdobywamy pierwszy punkt, ale to za mało by wygrać mecz i przegrywamy 1:2.

Drugi mecz rozgrywamy z liderem rankingu Aliens Warszawa, dopasowanie taktyki pod przeciwnika. Kontrolujemy mecz, tracąc tylko jeden punkt i wygrywamy pewnie 4:1. Zostaje nam ostatni mecz w grupie z drużyną Painsquad Międzyrzec Podlaski, musimy wygrać z jak najlepszym wynikiem aby wyjść z grupy. Dominujemy przeciwnika i pewnie wygrywamy bez straty żadnego punktu 4:0. Tą wygraną awansujemy do półfinału z pierwszego miejsca w grupie.

Napotykamy drużynę Spire Division z Wrocławia na swojej drodze do podium. Mecz zaczyna się dla nas bardzo dobrze po rozbiegu mamy przewagę, gra przez środek okazała się jednak złym rozwiązaniem i tracimy punk z automatu oraz dostajemy kare. Wynik nie jest zadowalający 0:2 w przeciągu 2 minut, odrabiamy straty i wyrównujemy wynik na 3:3. Gramy dogrywkę jeden na jednego, przeciwnik okazał się lepszy i gramy o trzecie miejsce z drużyną SMASH Olsztyn. Kolejna dramaturgia punkt za punkt, przy stanie 3:3 wychodzimy na ostatni punkt meczu. Do końca meczu zostało 30 sekund podbijamy buzerr na w 15 sekundzie meczu i zajmujemy III miejsce w Warszawie oraz zawodnik NexXTeaM Zambrów otrzymuje nagrodę najlepszego gracza turnieju MVP-Marcin Ciborowski.

Następny turniej odbędzie się 23 czerwca w Toruniu, trzymajcie kciuki.

Dziękujemy naszym Sponsorom za Wsparcie:
– Bank Spółdzielczy w Zambrowie
– Urząd Miasta Zambrów
– Urząd Gminy Zambrów
– MANTA OPOLE Paintball
– SPAIO
– VARTA BATTERY
– PAINT SHOP SKILL
– STAKO Paintball
– PLANET ECLIPSE
– RRROGAL
– REBALL

Zapraszamy na funpage www.facebook.com/nexxteam oraz www.nexxteam.pl

NexXTeaM

Polska Liga Paintball

Mistrzostwa Polski

napodst. / fot. NexXTeaM

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>