50-latek uratowany przed zamarznięciem

Natychmiastowa interwencja wysokomazowieckich policjantów uchroniła nietrzeźwego 50-latka przed zamarznięciem. Mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj, tuż po godzinie 21.00 dyżurny wysokomazowieckiej Policji został poinformowany o mężczyźnie leżącym na chodniku przy ulicy Żwirki i Wigury w Wysokiem Mazowieckiem. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam funkcjonariusze znaleźli mocno zziębniętego 50-letniego mieszkańca miasta. Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany. Miał bełkotliwą wymowę i nie mógł utrzymać się na nogach. Dodatkowo 50-latek miał rozciętą tylną część głowy. Najprawdopodobniej alkohol tak go zmorzył, że nie zdając sobie sprawy z zagrożenia położył się na chodniku. Policjanci natychmiast wezwali karetkę pogotowia, która przetransportowała mężczyznę do szpitala. Dzięki informacji przekazanej dyżurnemu Policji oraz natychmiastowej interwencji mundurowych i tym razem udało się uniknąć tragedii.

Człowiek na mrozie

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, fot. podlaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>