Kolega okradł kolegę

Wysokomazowieccy kryminalni zatrzymali 31-latka, który na początku stycznia tego roku z domu swego kolegi ukradł 7500 koron norweskich. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Dziś wysokomazowieccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który na początku stycznia tego roku okradł swojego 28-letniego kolegę. Łupem złodzieja padło 7500 koron norweskich, tj. około 4200 złotych. Jak się okazało 31-latek był nie tylko sąsiadem, ale i częstym gościem w domu pokrzywdzonego w gminie Czyżew. Doskonale wiedział, że jego młodszy kolega ma zaoszczędzone pieniądze i, że przechowuje je w domu. Na początku stycznia będąc z wizytą u 28-latka wykorzystał fakt, że został sam w pokoju i z metalowej puszki, która stała na półce regału ukradł 7500 koron norweskich. 31-latek przyznał się do kradzieży pieniędzy. Zobowiązał się również, że zwróci całą skradzioną kwotę.
Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Jedna myśl nt. „Kolega okradł kolegę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>