Przetarg na przebudowę budynku socjalnego na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem

Czego nie doczekał się przez wiele lat Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie, walczący wówczas o awans na zaplecze ekstraklasy, tego doczeka się w końcu obecny Miejski Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie grający na boiskach Klasy A. Miasto Wysokie Mazowieckie ogłosiło właśnie przetarg na inwestycję na stadionie.

Przetarg poza przebudową i rozbudową budynku socjalnego, będzie obejmował budowę ogrodzenia i bramy wjazdowej na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem.

Zakres robót obejmuje :
– rozbiórka pomieszczenia kasy i korytarzyka przy kasie,
– remont i przebudowa pozostałych pomieszczeń,
– rozbiórka żelbetowego stropodachu, podwyższenie ścian dla zapewnienia wysokości pomieszczeń większej niż 2,50m i wykonanie lżejszego dachu drewnianego,
– dobudowa wiatrołapu oraz pomieszczenia klubowego,
– docieplenie budynku,
– wykonanie instalacji gazowej, wymiana instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania, zimnej i ciepłej wody użytkowej,
– budowa ogrodzenia terenu od strony drogi,
– utwardzenie chodnika oraz miejsca parkingowego przy budynku.

Szczegółowy zakres prac został określony w załączonej do SIWZ dokumentacji projektowej oraz przedmiarach robót dostępny jest w Urzędzie Miasta Wysokie Mazowieckie ul. Ludowa 15 lub na stronie internetowej urzędu.

Ofertę przetargową należy złożyć w siedzibie Zamawiającego do dnia 18.02.2013 r. do godz. 10:00, obowiązywać będzie najniższa cena, która uzyska najwięcej punktów.

Według planów inwestycyjnych Miasta Wysokie Mazowieckie na modernizację budynku i ogrodzenia frontowego na stadionie miejskim przewidziane jest aż 700 000 zł. Jednak jaka rzeczywiście będzie kwota przetargu oraz kto go wygra dowiemy się 18.02.2013r.

Info własne / UM Wysokie Mazowieckie

9 myśli nt. „Przetarg na przebudowę budynku socjalnego na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem”

  1. Przecież kto ma trochę pojęcia o sporcie to wie że dla działaczy i dygnitarzy nie najważniejsze są wyniki sportowe i głownie na to powinny być przeznaczane środki finansowe dla nich lepiej wyremontować barak za 700 000 zł to przynajmniej będzie widać jaka władza hojna , a że potem utrzymanie drogich obiektów drogo kosztuje to się obetnie środki na sport a zwiększy na utrzymanie budynków tak po gospodarsku jak to u nas.

  2. według mnie cena nie powinna być kryterium albo resztę warunków określić tak, aby wygrał SOLIDNY wykonawca a niekoniecznie najtańszy…

  3. Dobra inwestycja. Problem ja widzę taki, że za tą kwotę 700 tysięcy to ja bym postawił wielokondygnacyjny budynek a nie remontował ten struchlały budynek. No ale cena za przetarg chyba będzie mniejsza więc może nie będzie aż tak źle.

  4. mogli by postawić jakiś tańszy budynek w stanie surowym.. Solidarność spała na styropianach…?

  5. można sobie gdybać , ten wygra tamten wygra , wygra ten który ma wygrać albo umówią się w kilku jako podwykonawcy , spójrzcie na drogi fajnie się nimi pomyka a co przewałek tam narobiono to tylko sądy unijne wiedzą ., i kurek z forsą powoli się zakręca. W tym naszym małym światku trudniej to namierzyć , przynajmniej do czasu gdy rządzą ” miłościwie nam panujący”

  6. Przecież to jest oczywiste , kto wygra ten wygra , a roboty i tak prowadził będzie … Od admin:prosimy o niepisanie nazwisk osób trzecich, prywatnych nie związanych z wątkiem dyskusji.

  7. A myślałem, że wszystko już wybudowali, ocieplili, pomalowali. Wymyślili stadion. A gdzie nowy stadion, za który zapłacono grubą forsę za plany?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>