Zwycięska Sparta, Orlęta i Ruch

Po przedłużającej się zimie, nareszcie dla kibiców wystartował sezon piłki nożnej. Z naszego powiatu trzy drużyny Sparta Szepietowo, Orlęta Czyżew oraz Ruch Wysokie Mazowieckie odniosły zwycięstwa w swoich meczach. Drużyna KS Sokoły odniosła porażkę w meczu z Biebrzą Goniądz 1:3.

IV Liga
Sparta 1951 Szepietowo – Sparta Augustów 3:2
bramki: Piszczatowski , Kowalczyk, Król

Klasa Okręgowa
Orlęta Czyżew – Wigry II Suwałki 4:1

Klasa A
KS Sokoły – Biebrza Goniądz 1:3
Relacja z oficjalnego fanpage na facebooku:
MKS RUCH Wysokie Mazowieckie – KS UM Krynki 2:0.
Bramki dla Ruchu: Piotr Faszczewski, Przemysław Porowski
Liczba kibiców: 200

Stare porzekadło piłkarskie mówi, że gra się tak jak przeciwnik pozwala. W tym meczu Krynki pozwalały na dość dużo luzu w ofensywie naszym graczom, jednak Ci jako gospodarze okazali się dla nich gościnni i strzelili im tylko dwa gole. Pierwszego ładnego gola strzelił Piotrek Faszczewski, natomiast drugi z główki ustrzelił Przemek Porowski. Krynki sporadycznie atakowały, w końcówce meczu mieli najlepszą sytuację, właściwie to dzięki nam, kiedy to obrońca Ruchu o mały włos nie strzelił “swojaka” trafiając piłką w słupek. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.

W ten weekend piłkarski na szczeblu Juniora Młodszego miało miejsce istotne wydarzenie, a mianowicie powiatowe lokalne derby, w których MKS RUCH Wysokie Mazowieckie pokonał Spartę Szepietowo 4:0, gole dla Ruchu strzelili Maciej Jabłonowski 2x oraz Michał Grochowski 2x.

na podst. stron klubowych

7 myśli nt. „Zwycięska Sparta, Orlęta i Ruch”

  1. Proszę przypomnieć ” istotne ” wydarzenie z rundy jesiennej kiedy to Sparta pokonała Ruch na szczeblu Junior młodszy. Poco ta napinka ?

  2. Panowie trenerzy juniorów Ruchu, proszę przeczytać komunikat Podl.ZPN o karach juniorów młodszych przechodzących na rundę wiosenną ! Niejaki Michał Grochowski – kara 1 meczu za czerwoną kartkę 4.11.! I lipa. ! VO 0-3!

  3. Wszystko było ok. Nie kompromituj się jeszcze bardziej Spartaninie, jesteście cieniasami, nie macie swoich wychowanków, gracie zaciężnymi w seniorach zamiast dobrze trenować młodych, tak jak to robi Ruch. Było 4:0 teraz a na jesieni u was była porażka 3:2.

  4. Chciałbyś aby było Ok. Ale nie będzie . Będzie 0-3. A jak dojdziesz do klasy w której gra Sparta, to ci twoi wychowankowie będą grali w ligach buraczanych, bo taki jest ich poziom , A klasa, KOS. A teraz tornister na plecy i do szkoły.

  5. Nie umiecie się pogodzić z porażką po prostu, Ruch pogodził się z porażką na jesieni i nie szukał jakiś wymówek, sport jest zaskakujący, więc trzeba wkładać dużo pracy i trenować, trenować i pokazać charakter na boisku a nie na forum. POZD(R)AWIAM !

  6. Po co to pisanina, wygraliście i gratulacje. Nie rozumiem tylko tego “nadęcia” z tej właśnie wygranej !?. Przecież pokonujemy się nawzajem raz jedni raz drudzy, w różnych kategoriach wiekowych. I co ? szepietowianie nie robią z wygranych zbędnego jazgotu, nie pouczają WAS jak trenować, kto ma grać u WAS. Zajmijcie się Swoim podwórkiem, reszta poradzi sobie bez Waszych kwiecistych rad i komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>