“Gołębie Nadziei” rozdane!

Mlekovita jest uznaną marką nie tylko na rynku gospodarczym, ale również na niwie kulturalnej. Statuetka “Gołębie Nadziei” to już kolejny wyraz uznania, który otrzymała Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita.

“Wczoraj, podczas jubileuszowej gali Radia Nadzieja przyznano je po raz drugi. Dwanaście statuetek trafiło do rąk przyjaciół oraz pracowników naszej stacji. Gala jest dla nas zwieńczeniem rocznej pracy rozgłośni. To szczególne święto dla SpesMediaGroup. Szczególne – bo jest to czas podsumowania, ale nade wszystko wdzięczności dla Państwa – Słuchaczy i Przyjaciół Radia! To dla Państwa od jedenastu już lat tworzymy audycje, gramy niebanalne utwory i podajemy rzetelne informacje. Dziękujemy za te 11 lat wspólnego przebywania na falach eteru. Cieszymy się z każdej wiadomości od Państwa, bo chcemy wiedzieć czym żyją nasi słuchacze. Z nadzieją patrzymy na kolejne lata, które chcemy spędzić właśnie z Państwem! Dobrze, że jesteście!

W XI rocznicę powstania naszej rozgłośni statuetki z rąk bpa Janusza Stepnowskiego otrzymali:
Pan Jarosław Szabłowski – Dyrektor ds. kontrolingu i zakupów Grupy Kapitałowej Mlekovita, będącej liderem polskiego mleczarstwa. Wyrażamy wdzięczność za zaangażowanie GK Mlekovita w działanie naszego radia, niezmiennie od wielu lat.”

Diecezjalne Radio Nadzieja 103,6 FM zostało powołane dekretem Biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka. Na antenie naszego radia można słuchać audycji społecznych, edukacyjnych, rozrywkowych, dyskusji informacyjnych a także najświeższych wiadomości lokalnych, z regionu diecezji łomżyńskiej oraz z kraju i świata. Jako patron medialny największych imprez kulturalnych oraz wydarzeń kościelnych, Radio Nadzieja informuje i często na żywo transmituje słuchaczom to, co dzieje się w regionie.

gala_radia_nadz13_1

gala_radia_nadz13_2

gala_radia_nadz13_3

gala_radia_nadz13_4

gala_radia_nadz13_5

Radio Nadzieja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>