Otwarty Puchar Polski Kyokushin IBK – Choszczno 2013

W poprzedni weekend, w Choszcznie woj. zachodniopomorskie, odbył się Otwarty Puchar Polski Kyokushin Karate IBK, których organizatorem był Choszczeński Klub Karate z Sensei Mirosławem Jędrowskim 4 dan na czele.
W Pucharze wystartowało 150 zawodników, Juniorów Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate oraz zaproszonych zawodników Shinkyokushin innych Organizacji Kyokushin Karate z zaprzyjaźnionych klubów z województwa zachodniopomorskiego.
Zawodnicy rywalizowali w konkurencji knockdown oraz Grapling. Sędzią głównym zawodów był Shihan Zbigniew Szkopiak asystowali mu Sensei Robert Gaździk 2 dan i Sensei Adam Górecki 1 dan.
Walki były bardzo ostre i niejednokrotnie kończyły się nokautem co robiło duże wrażenie na licznie zgromadzonej publiczności.
Zawodnicy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate wywalczyli trzy medale. Jacek Misiewicz z Zambrowa zajmując I miejsce potwierdził tym samym swoje Mistrzostwo Polski z ubiegłego roku. Dwa pozostałe medale przyjechały do Wysokiego Mazowieckiego, II miejsce w kategorii grapling dzieci zajął Jakub Karwowski natomiast Jakub Dąbrowski – III miejsce w knockdown.
Niestety medaliści Mistrzostw Polski Norbert Jabłoński i Olgierd Michalski ulegli swoim rywalom w walkach półfinałowych z powodu wcześniejszych kontuzji i ostatecznie uplasowali się na czwartych pozycjach.

choszczno1

choszczno2

choszczno3

choszczno4

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

Jedna myśl nt. „Otwarty Puchar Polski Kyokushin IBK – Choszczno 2013”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>