Nowe Osipy: Poszukiwany Jabłecki Rafał Zbigniew

Wysokomazowieccy policjanci szukają 36-letniego mieszkańca miejscowości Nowe Osipy. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wysokiem Mazowieckiem.

Poszukiwany to Jabłecki Rafał Zbigniew, lat 36, syn Jana i Kazimiery, ur. 01.04.1977r. w Wysokiem Mazowieckiem, zamieszkały w Nowych Osipach.

Rysopis:wzrost około 185 cm, sylwetka muskularna, włosy ciemne proste bardzo krótkie z łysiną czołową, twarz prostokątna, oczy niebieskie, czoło wysokie, nos normalny prosty.

W/w poszukiwany jest na podstawie: listu gończego sygn. akt Ds. 896/12 z dnia 09.11.2012 r. wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wysokiem Mazowieckiem w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 211 KK – w/w 20 września ubiegłego roku zabrał z domu swojego syna Rafała Jonathana Jabłeckiego i do chwili obecnej nie powrócili do miejsca zamieszkania oraz nie jest znane miejsce ich pobytu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego oraz dziecka proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerami telefonów /86/ 275 72 27, /86/ 275 72 00, /86/ 275 72 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, bądź komórkowy 112.

Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki Policji lub Prokuratury (art. 280 par. 1 pkt. 4 kpk).

Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 par. 1 kk).

Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280 par. 2 kpk).

Rafał Jabłecki

Rafał Jabłecki Profil

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

4 myśli nt. „Nowe Osipy: Poszukiwany Jabłecki Rafał Zbigniew”

  1. A co narodowość ma tu do rzeczy???????? Rasistowskie podejście czy nacjonalizm tu przemawia?

  2. a ja uwazam ze jesli ma za grosz uczuc to powinien wrocic dla jego i jego syna dobra oraz jego matki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>