Żubr zbiera się na Jagę

Zbierajmy razem na historyczna oprawę! Wystartowała akcja “Żubr. Zbiera się na Jagę”. Każdy kibic Jagi może wspierać swój klub i przyczynić się do imponującej, historycznej oprawy na otwarcie nowego stadionu! Wystarczy wrzucać do specjalnie ustawionych urn kapsle Żubra.

Akcja potrwa do sierpnia br., kiedy planowany jest pierwszy mecz Jagi na nowym stadionie. Urny zostały ustawione w Białymstoku, a także okolicznych miastach: Bielsku Podlaskim, Czarnej Białostockiej, Hajnówce, Kuźnicy, Łapach, Mońkach, Grajewie i Wysokiem Mazowieckiem. Dzięki temu kibice Jagiellonii ze wszystkich tych miast mogą przyłączyć się do akcji.

Kibice Jagiellonii nie raz już udowadniali, że są razem ze swoją drużyną. Wszyscy czekamy na ten moment, kiedy Jaga po raz pierwszy zagra na nowym, wspaniałym stadionie. Cieszę się, że Żubr, wieloletni sponsor klubu, chce pomóc w uświetnieniu tego wydarzenia. Dlatego gorąco zachęcam wszystkich naszych fanów do zbiórki kapsli. Każdy kapsel przybliża nas do imponującej kartoniady, pierwszej na nowym stadionie Jagi– powiedział Mariusz Jurczewski, Dyrektor Marketingu Jagiellonii Białystok SSA.

Lokalizacja urny: Sklep Specjalistyczny Galeria Alkoholi, ul. Ludowa 54, Wysokie Mazowieckie na popularnej “Rampie”.

oprawa

zubr

Qli / Jagiellonia Białystok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>