Szulborze-Kozy: Ciężarówka w rowie

O wielkim szczęściu może mówić kierowca ciężarówki wypełnionej 18 tonowym ładunkiem, która w trakcie jazdy przewróciła się na bok. Szczęśliwie, mimo, że całe zdarzenie wyglądało groźnie nikt nie został ranny.
Wczoraj około godziny 6.00 dyżurny wysokomazowieckiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym, w rejonie miejscowości Szulborze Kozy na drodze krajowej numer 63. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol drogówki. Tam policjanci wstępnie ustalili, że 29-letni kierujący ciężarowym volvo z ponad 20-metrową naczepą, wypełnioną 18 tonowym ładunkiem jechał w kierunku Nura. W pewnym momencie w trakcie wymijania z inną ciężarówką jadącą z naprzeciwka, kierujący volvo najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze, gdzie pojazd przewrócił się na bok do rowu. Szczęśliwie, mimo, że całe zdarzenie wyglądało groźnie nikt nie został ranny. Droga na tym odcinku była zablokowana przez ponad sześć godzin.
Wysokomazowieccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

szul_kozy_1

szul_kozy_2

szul_kozy_3

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

Jedna myśl nt. „Szulborze-Kozy: Ciężarówka w rowie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>