Wyszonki-Błonie: Spowodował kolizje i uciekł

Mężczyzna jadący ciągnikiem rolniczym z podczepionym wozem zajechał drogę citroenowi. Następnie odczepił furmankę, pozostawiając ją na środku jezdni i odjechał z miejsca zdarzenia. Wysokomazowieccy policjanci szybko ustalili sprawcę tego czynu. Teraz 41-latek za swojej postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj przed południem dyżurny wysokomazowieckiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wyszonki Błonie. Na miejsce natychmiast pojechał patrol drogówki. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że mężczyzna kierując ciągnikiem rolniczym z podczepionym wozem jechał lewym pasem jezdni. W pewnym momencie skręcił gwałtownie w prawo, zajeżdżając drogę dla jadącego prawidłowo citroena. W wyniku zdarzenia wóz rolniczy uderzył w przód osobówki. Mężczyzna kierujący traktorem odczepił furmankę, pozostawiając ją na środku jezdni i odjechał z miejsca kolizji. Wysokomazowieccy policjanci już po kilkunastu minutach ustalili kierowcę ciągnika rolniczego. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec miejscowości Wyszonki Błonie. Dodatkowo wyszło na jaw, że ciągnik rolniczy, którym kierował mężczyzna nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC i nie był zarejestrowany. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 41-latek ma aktualny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

wyszonki_woz_1

wyszonki_woz_2

wyszonki_woz_3

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

3 myśli nt. „Wyszonki-Błonie: Spowodował kolizje i uciekł”

  1. ale bo to dla niego nowosc po tylu akcjach w internecie a chodzic na piechote zima to zmarznie

  2. Sztefen Muller: zajedz tam latem rano jak wszyscy krowy wyganiają wtedy ciśnienie bardziej ci podskoczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>