Karetka pogotowia zderzyła się z łosiem

Karetka pogotowia jadąc do chorego zderzyła się z łosiem. Na szczęście załodze medycznej nic się nie stało. Zwierzę natomiast padło na miejscu.
31 grudnia rano, kilka minut po godzinie 8:00 dyżurny wysokomazowieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem karetki pogotowia ratunkowego w miejscowości Brok. We wskazany rejon natychmiast skierowany został partol drogówki. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że karetka pogotowia jechała od strony Wysokiego Mazowieckiego. W pewnym momencie z pobliskiego lasu wprost pod koła pojazdu wbiegł łoś. W wyniku zderzenia z samochodem zwierzę padło na miejscu. Na szczęście załodze pogotowia, która jechała na wezwanie do chorego nic się nie stało.
Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

karetka_los_1

karetka_los_2

karetka_los_3

oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, podlaska.policja.gov.pl

Jedna myśl nt. „Karetka pogotowia zderzyła się z łosiem”

  1. jak na łosia to i tak małe uszkodzenia, dobrze że nikomu nic się nie stało, i superr że portal wysokomazowiecki dalej będzie działał :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>